Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Tlf.: 36417210

Medarbejdere

Gorm Larsen

Gået på pension 28. april 2017 efter 43 år hos Gorm Larsen & Søn A/S.

Christian Oversø
Direktør

Tømrermester
Certificeret håndværkstaksator, bygning
christian@gls-as.dk

Pia Larsen

Gået på pension 28. april 2017 efter 21 år hos Gorm Larsen & Søn A/S.

Bente Christensen
Regnskabsassistent

bente@gls-as.dk

Annette Randrup
Kontorassistent / Skadebehandler

annette@gls-as.dk

Phillip Andreasen
Konduktør

Certificeret håndværkstaksator, bygning

phillip@gls-as.dk

Niels Hansen
Konduktør

Håndværkstaksator, bygning

niels@gls-as.dk

Martin Rasmussen
Konduktør

Certificeret håndværkstaksator, bygning

martin@gls-as.dk 

​​

​40 års jubilæum

​Dansk Byggeri

​Vi er medlem af Dansk Byggeri.

​Åbningstider

​Man - Tors fra kl. 07:00 til 15:00

​Fre fra kl. 07:00 til 14:30

Weekend: LUKKET

​Kontakt

​GORM LARSEN & SØN

Fabriksparken 42

2600 Glostrup

Tlf.: 36417210

E-mail: gls@gls-as.dk

CVR: 14049800