Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Tlf.: 36417210

Medarbejdere

Gorm Larsen
Direktør
Tømrermester
gorm@gls-as.dk

Mobil: 40 68 40 83

Christian Oversø
Direktør

Tømrermester
Certificeret håndværkstaksator, bygning
christian@gls-as.dk

Mobil: 40 68 40 59

Pia Larsen
Regnskabschef

pia@gls-as.dk

Bente Christensen
Regnskabsassistent

bente@gls-as.dk

Annette Randrup
Kontorassistent / Skadebehandler

annette@gls-as.dk

Phillip Andreasen
Konduktør

Certificeret håndværkstaksator, bygning

phillip@gls-as.dk

Mobil: 40 64 61 90

Michael Andersen
Konduktør

Certificeret håndværkstaksator, bygning

michael@gls-as.dk

Mobil: 40 64 61 80

​40 års jubilæum

​Dansk Byggeri

​Vi er medlem af Dansk Byggeri.

​Åbningstider

​Man - Tors fra kl. 07:00 til 15:00

​Fre fra kl. 07:00 til 14:30

Weekend: LUKKET

​Kontakt

​GORM LARSEN & SØN

Fabriksparken 42

2600 Glostrup

Tlf.: 36417210

E-mail: gls@gls-as.dk

CVR: 14049800